Dell PowerEdge R640 210-AKWU-1006
up to 8x2.5", 3 PCIE, Silver 4210R (2.4 GHz, 13.75M, 9.60GT/s, 10C, Turbo, 100W), 16GB (1*16GB) 3200MHz DR RDIMM, PERC H730P 2G NV Cache Minicard, 1.2TB SAS 10k 12Gbps 2.5in HHD, Broadcom 5720 QP 1Gbps, iDRAC9 Ent, 750W, Bezel, R/A, 3Y PNBD, 210-AKWU-1006